מחפשים חברת קידום אתרים? סוכנות הדיגיטל אימרקר לשירותכם!

חברה לקידום אורגני

אם אתם מחפשים חברת קידום אתרים, אז כדאי לדעת שסוכנות הדיגיטל שלנו אימרקר כאן עבורכם. אנו עוסקים בקידום אתרים אורגני כבר משנת 2007, מומחים באופטימיזציה לאתרי אינטרנט ודואגים להגדלת התנועה לאתרים ולמיקסום הנראות של עסקים וחברות במרחב הדיגיטלי, באמצעות אסטרטגיות קידום מוכחות להעלאת הדירוג של אתרים במנועי חיפוש פופולריים כגון גוגל.

עם אימרקר תמקסמו את הנוכחות והדירוג שלכם במנועי חיפוש

אנחנו יודעים שיש כיום הרבה חברות לקידום אתרים וזה לא פשוט לבחור חברת קידום אתרים, אבל מאמינים שלא כל חברות לקידום אתרים נולדו שוות, וכי לא כל חברת קידום אתרים תניב עבורכם תוצאות איכותיות.

לא סתם עוד חברת קידום אתרים, אימרקר עובדת איתכם ועבורכם. לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ראשוני לשירותי קידום אורגני, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר בטלפונים:

09-8326266  |  050-7197073

הינה כמה מההמלצות שקיבלנו מלקוחותינו:

להגדלה – הקליקו על ההמלצה

המלצה על אימרקר - סוכנות קידום אתרים

להגדלה – הקליקו על ההמלצה

חברת קידום אתרים

להגדלה – הקליקו על ההמלצה

המלצה על חברה לקידום אורגני

להגדלה – הקליקו על ההמלצה

המלצות לחברה לקידום אורגני

הקליקו לקריאת >>  המלצות נוספות

מבין שפע של חברות קידום אתרים, למה כדאי גם לכם לעבוד עם אימרקר?

☘️ ניסיון ומומחיות – הצוות שלנו מונה אנשי/נשות מקצוע עתירי ניסיון ובעלי הבנה עמוקה של עולם ה-SEO. עם השנים חידדנו את הכישורים והמיומנויות שלנו ואנחנו מקפידים גם להישאר מעודכנים בכל השינויים והמגמות האחרונות, לרבות עדכוני האלגוריתמים של גוגל. זה מבטיח שאסטרטגיית הקידום שלנו תואמת לשיטות העבודה הנוכחיות והמומלצות ושנוכל למקסם את הדירוג שלכם המנע החיפוש.

☘️ אסטרטגיה מותאמת אישית – שלא כמו חברות לקידום אתרים אחרות, בסוכנות הדיגיטל שלנו באימרקר אנו מאמינים שכל עסק וחברה הם ייחודיים, וכך צריכה גם להיות אסטרטגיית הקידום האורגני. אנו תופרים לכל לקוח ולקוחה את אסטרטגיית הקידום המתאימות ביותר למטרות וליעדים העסקיים האינדיבידואליים שלהם, ורק לאחר שביצענו מחקר וניתוח מעמיקים של הזירה העסקית, המתחרים ומגמות השוק. גישה אישית זו מבטיחה שתקבלו את הפתרונות היעילים ביותר, המתאימים ביותר והמניבים ביותר.

☘️ שירותי SEO מקיפים – אנו באימרקר מציעים את מלוא שירותי הקידום האורגני, ממחקר מילות מפתח דרך כתיבה מותאמת למנעי חיפוש ועד אופטימיזציה לעמודי האתר, וכל זאת מתוך ראייה מערכתית כוללת והבנת ה-User Intent.

☘️ שיטות קידום אתיות – יש יותר מחברה לקידום אתרים אחת שעושה שימוש בשיטות קידום “כובע שחור” (Black hat). למעשה יש חברות קידום אתרים רבות שפועלות כך. שיטות אלו נחשבות לא אתיות והן עלולות להוביל לעונשים חמורים, לפגיעה במוניטין הדיגיטלי של החברה ולהוקעת החברה מתוצאות החיפוש למשך תקופה ארוכה. בניגוד לחברות לקידום אתרים אלו אנחנו בסוכנות הדיגיטל אימרקר מחויבים לסטדנרטי הקידום הגבוהים ביותר ודוגלים בקידוo בשיטות כובע לבן (White hat), מוסריות ואתיות שעמדו במבחן הזמן. אנו בונים ללקוחותינו נוכחות דיגיטלית בת קיימא ואמינה והם נהנים מתוצאות הנשמרות לאורך זמן.

☘️ מונעי נתונים – אם התוכן הוא המלך, אז נתונים הם המלכה. בכל תהליכי קבלת ההחלטות שלנו מושרשים מדדי ביצוע וניתוח נתונים. לצורך שיפור מיקום בגוגל אנו עושים שימוש בכלים מתקדמים וחדישים כדי לנטר את ביצועי האתרים, עוקבים אחרי התנהגות המשתמשים ומודדים את האפקטיביות של הקידום שלנו. גישה מבוססת נתונים זה מבטיחה שמאמצי ה-SEO שלנו יביאו את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

☘️ תוכן מצוין – תוכן הוא הלב של כל אסטרטגיית SEO מוצלחת. צוות הכותבים ויוצרי התוכן המיומנים שלנו מפיקים תוכן איכותי, רלוונטי, המדבר ישירות לקהל היעד, המשפר את הסמכות והאמינות, מטפח מעורבות ומניע לפעולה.

☘️ שיפור מתמיד – הנוף הדיגיטלי מתפתח כל העת, וכך גם אנחנו. חברה לקידום אתרים שלא מעדכנת באופן קבוע את אסטרטגיות שלה, צפויה להישאר מאוחר. אנו באימרקר משקיעים בכלים ובטכנולוגיות העדכניות ביותר ומחויבים לחדשנות, למצוינות, ללמידה ולשיפור מתמידים.

☘️ דיווחים שוטפים – או מאמינים בשקיפות וביושר. הדוחות התקופתיים שאנו מספקים ללקוחותינו מפרטים את התקדמות הקידום, הם כוללים עדכונים שוטפים על מיקומי מילות מפתח, תעבורת אתר ומדדי מפתח חשובים אחרים.

בשנים האחרונות חלו עדכונים ושינויים מרחיקי לכת בעולם ה-SEO, ופרקטיקות קידום אתרים הפכו להרבה יותר מורכבות. חברת קידום אתרים אשר משתמשת בטכניקות מיושנות עשויה לגרום לנזקים ולחולל בעיות, בעוד שחברה לקידום אורגני שבונה אסטרטגית קידום עדכנית, שקופה ואתית, כפי שקורה בסוכנות הדיגיטל שלנו, מבטיחה ביצועים טובים לטווח הארוך ומעניקה ערך ממשי – גם לבעלי אתרים וגם ללקוחות.

לא עוד חברה לקידום אתרים, סוכנות הדיגיטל אימרקר עובדת איתכם ועבורכם. לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ראשוני לשירותי קידום אורגני, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר בטלפונים:

  09-8326266  |  050-7197073

חברת קידום אתרים בגוגל או לקדם בעצמי – מה עדיף?

ההחלטה באם לעבוד עם חברת קידום אתרים בגוגל תלויה בהרבה גורמים שונים, ביניהם: רמת המומחיות שלכם, המשאבים הזמינים, היעדים העסקיים שלכם וצרכי ה-SEO הייחודיים שלכם. לעבודה עם חברות לקידום אתרים  ממש כמו לקידום עצמי יש יתרונות וגם חסרונות, נציג אותם בשורות הבאות.

עבודה עם חברה לקידום אתרים

☘️ לחברות קידום אתרים בגוגל יש מומחיות וניסיון: יש להן אנשי מקצוע שזה התחום שבו הם מתמחים, הם מעודכנים, יודעים כיצד האלגוריתם של גוגל עובד, כך שלחברות לקידום אתרים בגוגל יכולות להבטיח ברמה גבוהה של ביטחון שתראו תוצאות בשטח. 

☘️ חיסכון בזמן: קידום כרוך בהשקעת זמן. על ידי העברת האחריות והעבודה אל חברת קידום אתרים ניתן בעצם לחסוך זמן ולהתמקד בהיבטים אחרים בעסק שלכם, כמו למשל פיתוח שירות הלקוחות, פיתוח מוצרים חדשים ועוד.

☘️ כלים, תשתית וטכנולוגיות: לחברות קידום אתרים רבות יש כלים, תוכנות מתקדמות ותשתית הנחוצים לקידום אתרים – כלי למחקר מילות מפתח, תוכנות מיקומים, תוכנות אנליטיות ועוד. כלים אלו עשויים להיות יקרים ועבור אנשים מסוימים מורכבים להבנה ולניתוח. לחברות לקידום אתרים בגוגל יש לצד הכלים גם ידע, הבנה וכושר ניתוח.

☘️ עבודה עקבית ומתמשכת: SEO דורש מאמץ עקבי ומתמשך. יש להפיק תוכן מתחדש ולבצע אופטימיזציה כל הזמן, ללא הפסקה, וחברה לקידום אתרים יכולה לספק שירותים עקביים ומתמשכים, ללא הסחות דעת. 

☘️ ROI גבוה: נכון, צריך לשלם עבור שירותי קידום אתרים לחברות קידום אתרים  אולם כאשר מחשבים את ההשקעה לעומת התמורה מגלים שה-ROI, החזר על השקעה, הוא מאוד גבוה. בתמורה לתשלום נהנים מתנועה גדולה יותר לאתר, משיעורי המרה גבוהים יותר ומהגדלה משמעותית של היקף המכירות.

עשה SEO בעצמך

☘️ עלות: כאשר מבצעים SEO בעצמכם אתם חוסכים את הכסף שהייתם משלמים לחברת לקידום אתרים. זה רלוונטי בעיקר לחברות/עסקים בעלי תקציבים קטנים.

☘️ שליטה: קידום עצמי מאפשר שליטה מלאה על אסטרטגיית ה-SEO. ניתן לבצע שינויים מיידים ללא כל צורך בתיאום עם צוות חיצוני. הכול נמצא בשליטה שלכם.

☘️ למידה: לקחת שליטה על קידום האתר שלכם משמעו ללמוד לעומק את עולם ה-SEO, זו יכולה להיות חוויה חיובית ובעלת ערך.

החלטתם לתת לחברת קידום אתרים בגוגל את המושכות? כך תבחרו חברה מקצועית:

  • רקורד מוכח וניסיון: כדאי להתקשר עם חברת קידום אתרים שיש הוכחות להצלחה שלה. מומלץ לבדוק כמה זמן החברה פועלת ולבקש לראות הצלחות של לקוחות בגוגל.
  • שקיפות בדיווח ובשיטות: חברת קידום אתרים צריכה להיות שקופה באשר לאסטרטגיות שלה ומוכנה להסביר כיצד היא פועלת ואילו מהלכים היא מבצעת. היא צריכה לספק דוחות קבועים ולהוכיח את הביצועים.
  • המלצות: חפשו חברות לקידום אתרים עם המלצות ועדויות של לקוחות מרוצים.
  • מחויבות להתקדמות: חברות קידום אתרים שמבטיחות לכם להיות ראשונים בגוגל הן מסוכנות, כי לא ניתן להבטיח דבר כזה. חברות קידום בגוגל אמינות יבטיחו עבודה קשה והתקדמות, כי מיקומים בגוגל הם דינמיים.
  • כימיה: כאשר אתם מתקשרים עם חברות לקידום אתרים כדי להתרשם מהם שימו לב לכימיה ביניכם. אם התקשורת טובה והשיחה קולחת, סימן שאפשר להתקדם. אם יש בעיות תקשורת ואתם לא מקבלים תשובות לשאלות שלכם, עברו הלאה.
  • הכרות עם התחום שלכם: אם אתם מוסד חינוכי כדאי לפנות אל חברת קידום אתרים שיש לה ניסיון בקידום מוסדות חינוכיים, אם יש לכם קליניקה לטיפול אז כדאי לפנות אל חברת קידום אתרים שמתמחה במלאכת קידום אתרים לרופאים.

לא סתם עוד חברת קידום אתרים, סוכנות הדיגיטל אימרקר עובדת איתכם ועבורכם. לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ראשוני לשירותי קידום אורגני, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר בטלפונים:

 09-8326266  |  050-7197073

צרו עימנו קשר ✉