להיות ראשון בגוגל

אנו בסוכנות אימרקר מציעים שירותי קידום אתרים מקצועיים. ברשותנו ידע, כלים וניסיון המניחים את התשתית הנחוצה על מנת להיות ראשון בגוגל ונשמח לסייע גם לכם. ההכרות הקרובה שלנו עם האופן שבו האלגוריתם של גוגל פועל מאפשרת למשוך תנועה איכותית, להגביר את המודעות למותג שלכם, להגדיל את כמות הלידים ולהעדיף את המותג שלכם על פני זה של המתחרים.

להיות ראשון בגוגל

להיות ראשון בגוגל מעניק יתרונות רבים לבעלי חברות ועסקים. כידוע, כ-95% מהתנועה המקוונת מגיעה לאתרים המופעים בעמוד הראשון בגוגל, כך שאתרי אינטרנט אשר נמצאים בעמוד הראשון בגוגל, ובוודאי אלו אשר הממוקמים במקום הראשון בגוגל, נמצאים בעמדה נהדרת למשוך עוד ועוד לקוחות חדשים ולהיפתח לשווקים רעננים.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי קידום אתרים או ייעוץ ראשוני בנושא איך להיות ראשון בגוגל, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל? –  בוחרים באימרקר קידום אתרים ונהנים מכמה יתרונות בולטים:

  • ותק, מומחיות ומקצועיות – אנחנו מתרגמים את הוותק והניסיון הרב שצברנו משנת 2007 בתחום קידום האתרים, לטובת כל אחד ואחת מלקוחותינו. אנו מעניקים אך ורק שירותי קידום אתרים ויש לנו כלים, ידע, טקטיקות ואסטרטגיות יעילות המאפשרות לאתרים להיות ראשונים בגוגל במגוון מילות מפתח. קידום אתרים אורגני וכן פרסום בגוגל הם תחומי ההתמחות שלנו, וזה מה שאנחנו עושים הכי טוב.
  • קידום אתרים מבוסס נתונים וטכנולוגיה – אחת מהתשובות לשאלה הרווחת איך להיות ראשון בגוגל היא שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וקבלת החלטות על בסיס מידע ונתונים ממשיים. בסוכנות הקידום אימרקר אנחנו מבססים את אסטרטגיות הקידום שלנו על תוכנות אנליטיות ועל כלים טכנולוגיים עדכניים ומתקדמים.  הם מעניקים לנו ולקהל לקוחותינו תובנות עסקיות חשובות בזמן אמת ולאורך זמן ומאפשרים לנו לערוך קידום אתרים ממוקד תוצאות וביצועים.
  • מחויבים ליחס אישי – אנחנו באימרקר אמנם מאמינים בשירות מקצועי, אבל חושבים שמה שעושה את ההבדל הוא יחס אישי ואנושי. אנו גאים לשמש בית חם ללקוחותינו, ונמנעים מהעמסת יתר של לקוחות. זה מאפשר לנו להקדיש מאמצים מרוכזים ואינטנסיביים באתרי האינטרנט של כל אחד ואחת מלקחותינו ולהגיע למקסימום תוצאות הן בפן המקצועי והן בפן השירותי.

אנו בסוכנות הקידום אימרקר מביאים ניסיון רב שנים בקידום אתרים לחברות ועסקים, ממגוון מגזרים ותחומים. אנחנו עושים הכול על מנת להביא את אתרכם אל הגביע הקדוש הלוא זהו עמוד ראשון בגוגל, ויש לנו שפע של לקוחות מרוצים וסיפורי הצלחה שיוכיחו זאת.

ראו רק כמה מההמלצות שקיבלנו מלקוחותינו במהלך השנים:

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה:

המלצה על אימרקר קידום אתרים

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על אימרקר - להיות ראשון בגוגל

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על אימרקר - להיות ראשון בגוגל

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על אימרקר - סוכנות קידום אתרים

>> לצפייה בהמלצות נוספות, לחצו: כאן

להיות ראשון בגוגל זה חותם של איכות

להיות מקום ראשון בגוגל בפרט ובעמוד התוצאות הראשון של גוגל בכלל אמנם מבטיח חשיפה גדולה, יותר תנועה ופוטנציאל אדיר להגדלת היקף המכירות, אבל יש עוד יתרון בלהיות ראשון בגוגל והוא – תו של איכות.

גולשים מכל רחבי העולם סומכים על דירוג האתרים של חברת גוגל. האלגוריתם של גוגל שלמעשה מדרג אתרים, בלוגים ועמודי אינטרנט בהתאם לכמה מדדים ברורים, ביניהם: רלוונטיות, אמינות, מהימנות, חווית משתמשים טובה, תוכן איכותי, מעניין, מדויק, בעל ערך ממשי וכתוב היטב, מוניטין, אופטימיזציה, התאמה למילות מפתח, קוד תקין, זמן שהות שלל גולשים באתר, נראות טובה של האתר במגוון מכשירים, מסכים ורזולוציות (רספונסיביות), עיצוב אסתטי, היררכיה דפים ברורה, קישורים חיצוניים ופנימיים ועוד אלמנטים חשובים. לכל אחד מהאלמנטים הללו האלגוריתם של גוגל מעניק ציון, וככל שלאתר אינטרנט נתון יש ציון משוקלל גבוה יותר באלמנטים שמנינו כך הוא צפוי להתברג גבוה יותר בעמוד התוצאות הראשון של גוגל. ובפועל, אנחנו לא רק סומכים על תוצאות החיפוש של גוגל, אנחנו ממש מסתמכים עליהן ומנהלים את חיינו בעולם על פיהן.

איך להיות ראשון בגוגל?

יש בדיחה בתחום קידום האתרים לפיה “אם רוצים להחביא גופה, אז כדאי להחביא אותה בעמוד התוצאות השני בגוגל”, וכמו בכל בדיחה, גם כאן יש גרעין של אמת. מעטים הם הגולשים שמקדישים זמן ועוברים לעמוד התוצאות השני או השלישי כאשר הם מקלידים שאילתה בשורת החיפוש של גוגל. הגולשים של ימינו הם מהירים, חדים, אין להם זמן מיותר לבזבז, ואם הם לא מוצאים במהירות את מה שהם מחפשים בעמוד ראשון בגוגל, הם משנים את מילות החיפוש או מבצעים חיפושים אחרים.

להיות ראשן בגוגל זה לא פשוט או קל, אין כאן קסם, אלא בעיקר מאמץ, עבודה קשה, סבלנות ומנה גדושה של השקעה. אם מפקידים את עבודת קידום האתרים בידיים מקצועיות ומיומנות אפשר להופיע בעמוד ראשון בגוגל, ובמקרים רבים אף להיות מקום ראשון בגוגל במגוון מילות מפתח רלוונטיות נבחרות.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי קידום אתרים או ייעוץ ראשוני בנושא איך להיות ראשון בגוגל, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

אימרקר קידום אתרים – עושים הכול כדי לדרג את אתרכם בעמוד ראשון בגוגל

השאלה איך להיות ראשון בגוגל היא חשובה בעידן הדיגיטלי, שכן זוהי תקופה שבה זה קריטי שלעסקים ולחברות יהיו נוכחות ובולטות גבוהים ברשת. הרי אין די בכך שיש מוצרים איכותיים או שירותים נפלאים, וגם אם הכי טובים בעולם זה לא מספיק. כדי שהעולם ידע שאתם מציעים את השירותים או המוצרים הטובים ביותר צריך שיבחינו בעסק שלכם, יחשפו אליו וידעו עליו. לכן, להיות ראשון בגוגל פירושו שהאתר שלכם יהיה הדבר הראשון שהגולשים רואים כאשר הם מחפשים מוצרים או שירותים כמו אלו שאתם מספקים במנוע החיפוש. כיום צרכנים מבצעים השוואות וחיפושים כמעט לכל דבר ועניין. הם “מתייעצים” עם גוגל לפני שרוכשים נעליים או בגדים, כשהם חולים ומחפשים רופא, מטפל או מידע רפואי, לפני שבוחרים מקום בילוי ואפילו לפני שמתחילים שותפות עסקית או קשר רומנטי.

יחד עם זאת, חשוב לציין ולהדגיש כי כדי להיות ראשון בגוגל צריך סבלנות, אורֶך רוח ולהבין כי מקדמי אתרים לא יכולים להתחייב לדרג את אתרכם במקום ראשון בגוגל. מקדמי אתרים מקצועיים יתחייבו לעבודה קשה ולהתקדמות נראית לעין, ואם משכילים לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות הנכונות ניתן בהחלט להביא את אתרכם לעמוד הראשון בגוגל ולהגדיל את התנועה.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי קידום אתרים או ייעוץ ראשוני בנושא איך להיות ראשון בגוגל, ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉