שירות “גוגל לעסק שלי” – כך תרוויחו יתרון במנוע החיפוש

כל עסק וארגון אשר מחפש יתרון בשוק תחרותי יודע כי קידום העסק וההבלטה שלו במנוע החיפוש הענק גוגל הוא הכלי החשוב ביותר בדרך לחשיפה רחבה וממוקדת לקהל היעד והלקוחות הפוטנציאלים.

לא לחינם הרוויח גוגל את שמו כמנוע החיפוש החזק והטוב בעולם, ולצד מערך מוקפד של פרמטרים הבוחנים את איכות האתרים והערך המוסף לגולשים בקידום האתרים האורגני, יצרו בגוגל גם מערך של כלים לבעלי עסקים ואתרים בניהם גוגל לעסק שלי.

מהו גוגל לעסק שלי?

גוגל לעסק שלי הוא פלטפורמה חינמית של גוגל המאפשרת רישום של עסק אשר יבטיח הבלטה של העסק בחיפוש במערך החיפוש השוטף של גוגל, תוך מתן דגש לחיפושים בקרבה הגאוגרפית. גוגל לעסק שלי יופיע כתיבה בראש תוצאות החיפוש, בצדו השמאלי של הדף, תוך שילוב תמונה של העסק ומפת הגעה, ויספק פרטים ראשוניים על העסק לגולש, כבר מן העמוד הראשי בגוגל ועוד בטרם כניסתו לאתר בפועל. כך שגם את האתר עצמו פחות מקודם בתוצאות החיפוש, תיבת “גוגל לעסק שלי” תבטיח נוכחות כלשהי בראש תוצאות החיפוש.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי גוגל לעסק שלי או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

איך נרשמים לשירות גוגל לעסק שלי?

בגוגל מאמינים בפשטות וחוויית משתמש נוחה ועל כן גם הרישום לשירות גוגל לעסק שלי הוא רישום פשוט למדי. בכניסה לשירות גוגל דרך הקישור הבא: https://www.google.co.il/business/ תגיעו לדף רישום פשוט, בעברית, המבקש את שם העסק, כתובתו (או אזורי הפעילות ומתן השירות), סימון המיקום במפה (לצורך מיקוד לקוחות פוטנציאלים מהמרחב הגאוגרפי המתאים), מספר טלפון וכתובת אתר אינטרנט במידה וקיים.

לאחר מספר ימים יתקבל מכתב מחברת גוגל הכולל קוד אימות להקלדה- וזהו למעשה סיום התהליך והעלאת הפרטים שלכם לשירות גוגל לעסק שלי.

האם כניסות לאתר דרך גוגל לעסק שלי משפרות את מיקום האתר באופן אורגני?

התשובה לכך אינה חד משמעית ואינה מיידית אך מה שניתן לומר בוודאות הוא שבניתוח המידע בעבור מספר אתרים המופיעים תחת גוגל לעסק שלי, תחת ביטויים ברמות תחרות שונות, ניתן לראות כי החשיפה שמספק השירות לאתר משפיעה לטובה על מיקומו בחיפוש האורגני לטווח הארוך.

גוגל כרשת חברתית? האפשרות לשלב פוסטים ועדכונים

מאחר ובגוגל לא מאמינים בקיבעון שירות גוגל לעסק שלי יצר תוסף חשוב המאפשר דינמיות של המידע, באמצעות האפשרות להעלאת פוסטים ועדכונים שיופיעו תחת הכרטיס, קצת כמו ניהול דף פייסבוק באופן שוטף. אל תתייחסו לאפשרות זאת כלאחר יד, שכן מדובר בתוספת חשובה ומועילה, אשר בניהול נכון יוצרת השפעה רבה וחיובית על הגולשים שכאמור נחשפים למידע הממוקד והשיווקי על העסק כבר בשלב החיפוש. מומלץ להעלות פוסטים ועדכונים בתדירות גבוהה וקבועה ולשלב מסרים בעלי ערך מוסף לגולש לצד מסרים שיווקיים ועל ידי כך ליצור הכרה של הגולשים באתר העסק ובמותג.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי גוגל לעסק שלי או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉