אם אתם רוצים לשווק ולפרסם את העסק שלכם בפייסבוק, הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ניהול דף פייסבוק ושירותי פרסום ממומן בפייסבוק (פרסום בצד עמודי הפייסבוק ופרסום פוסטים ממומנים).

כיום הפייסבוק הפך לכלי פרסומי ושיווקי ממעלה הראשונה. ניהול עמוד פייסבוק עסקי אינו דבר של מה בכך, שם נמצאת נקודת המפגש הקריטית ביניכם לבין לקוחות קיימים, לקוחות חדשים ולקוחות פוטנציאלים. ניהול דף פייסבוק חייב להיות אינטנסיבי ואינטראקטיבי ולייצר עניין בעזרת כלים שונים על מנת שכמה שיותר מתעניינים יכנסו אליו.

על מנת לבצע נכון ניהול דף פייסבוק צריך לייצר דיאלוג מעניין עם המתעניינים ולמלא את הדף במאמרים אקטואלים, שאלונים ומבצעים. כאשר אנו לוקחים על עצמנו פרוייקט ניהול דף פייסבוק אנו מכינים בתחילה קטגוריות של פוסטים אותם נעלה בעמוד. קטגוריות לדוגמה: 

פוסטים על שירותי ומוצרי החברה

פוסטים על אפליקציות סלולריות שמתקשרות לתחום החברה

פוסטים על אתרי אינטרנט יעילים בתחום החברה

טיפים בנושאים הקשורים למוצרי ושירותי החברה

מאמרים מלאים שאנו כותבים בנושאים מעניינים הקשורים למוצרי/שירותי החברה

סקרים ושאלות בנושאים הקשורים למוצרי/שירותי החברה

הגרלות שנערוך בעמוד הפייסבוק

נושאים עכשוויים חמים במדינה, ללא קשר לחברה

ועוד

על מנת שניהול דף פייסבוק יהיה יעיל הניהול חייב להיעשות באופן אינטנסיבי ודינמי. לפחות פעם ביום להיות בקשר ולענות על שאלות מתעניינים. ככל שמספר המתעניינים בעמוד יגדל כך יכולת ההגעה של לקוחות חדשים תגדל.

במטרה להעלות את כמות הלייקים האיכותיים לעמוד, מומלץ לשלב גם פרסום ב-Facebooks Ads. כלומר, מומלץ להקצות גם תקציב עבור פרסום בצד עמודי הפייסבוק ופרסום פוסטים ממומנים המציעים לגולשים להיכנס לעמוד, להנות מהתכנים ולעשות לייק.

ניהול עמוד פייסבוק, בשילוב עם שיטות שיווק נוספות באינטרנט, הוא כלי חזק ביותר שיכול להביא לגידול בהכנסות.

אנו ב-Emarker ננהל עבורכם עמוד פייסבוק במקצועיות ובאינטנסיביות הדרושה. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצדכם:

התקשרו: 09-8326266 או 050-7197073

או כתבו לנו דרך עמוד צור קשר

צרו עימנו קשר ✉