מקדם אתרים – להיות שם, בדיוק במקום שהלקוחות מחפשים אתכם

מקדם אתרים הוא מומחה שכל חברה, עסק, מוסד או ארגון צריכים לצרף למערך השיווק שלהם. במיוחד לנוכח העובדה שנראות דיגיטלית היא הכרחית היום. אין די באתר יפה ומעוצב, גם זה לא מספיק לכתוב תוכן יפה ורהוט לאתר או לשבץ סרטונים מרהיבים ולפתוח בלוג. כדי שיראו את ההשקעה ויגיעו לאתר צריך מקדם אתרים מומחה שידע לקחת את האתר ולהביא אותו לראש תוצאות החיפוש בגוגל, במילות מפתח רלוונטיות.

מקדם אתרים מקצועי יסקור את האתר שלך, ישאל שאלות אודות המטרות העסקיות שלך, קהל היעד שלך והוא יחקור את תחום העיסוק שלך. מקדם אתרים ינתח את זירת המתחרים, ילמד את הצרכים העסקיים שלך, ובהתאם לכך יבנה אסטרטגיה חכמה לביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש שתביא לקידום האתר שלך במעלה תוצאות החיפוש של גוגל.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי מקדם אתרים או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

 

מקדם אתרים מקצועי ישיק קמפיין ממומן בגוגל ads

מקדם אתרים מיומן יצור, יינטר ויתחזק קמפיינים ממומנים בגוגל Ads וידאג להגדיר, לנתח ולמקסם את הביצועים של הקמפיינים הממומנים. הוא יבחין בין סתם מודעות שרק מביאות קליקים לבין מודעות שמניבות המרות ומייצרות עסקאות. הוא יטפל בדפי נחיתה ויערוך אופטימיזציה לקמפיינים הממומנים כל העת, כדי שהעסק או החברה יקבלו כמה שיותר לידים מניבים בכמה שפחות כסף.

מקדם אתרים מומחה יעבוד הרבה עד למיצוב האתר בראש תוצאות החיפוש האורגניות

מקדם אתרים מקצועי ילמד את האתר, יערוך אופטימיזציה לדפי האתר, יעשיר את האתר בתוכן איכותי ויהפוך את האתר לרלוונטי יותר עבור גוגל במילות מפתח נבחרות. הוא יעשה הכול על מנת שהאתר שלך יופיע היכן שהגולשים מחפשים.

מקדם אתרים הוא אנליסט

מקדם אתרים מומחה הוא אנליסט של מידע עסקי (BI). הוא יאסוף נתונים, ינתח מגמות חיפוש, טרנדים והתנהגויות גולשים ויבנה אסטרטגיית קידום ארוכת טווח אך עם זאת דינמית המבוססת כולה על מידע ונתונים מדידים ואובייקטיביים.

Emarker קידום אתרים:

Emarker מספקת שירותי קידום אתרים למעלה מעשור ואת הניסיון הרב שצברה היא יוצקת לכל פרויקט קידום ועבור כל לקוח. מקצוענות, יחס אישי ואדיב ומחויבות לתוצאות בשטח הם ה”אני מאמין” של Emarker ולאור ערכים אלו אנו פועלים. המטרה שניצבת לנגד עינינו היא להביא לגידול בכניסות לאתר, לעניין ולייצר מעורבות גולשים באתר, להגדיל מכירות ולהביא עוד ועוד לידים איכותיים וממירים.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי מקדם אתרים או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉