מי הוא מומחה קידום אתרים בגוגל?

לפני שנפרט מי הוא מומחה קידום אתרים ומדוע הוא כל כך חיוני להצלחת החברה, העסק או הארגון, בואו נביט לרגע על הנתונים המדהימים הבאים:

  • תוצאת החיפוש הראשונה במנוע החיפוש של גוגל מקבלת 45% מכלל הקליקים.
  • שלושת התוצאות הראשונות בעמוד הראשון של גוגל מקבלות 60% מכלל הקליקים.
  • כול התוצאות בעמוד הראשון של גוגל מקבלות 89% מכלל הקליקים.

המשמעות של נתונים אלו היא שרק כ-11% מכלל הגולשים מגיעים בכלל לעמודים השניים והשלישיים כאשר הם מקלידים שאילתת חיפוש כלשהי בגוגל. וחברות, עסקים, מוסדות וארגונים שלא נמצאים בדף התוצאות הראשון מפסידים לקוחות פוטנציאליים. אז איך, אפוא, ניתן להתברג בראש תוצאות החיפוש בגוגל? התשובה היא – בעזרת מומחה קידום אתרים. ועד כמה שפשוט להבין את העקרונות התאורטיים שעומדים מאחורי קידום אתרים במנועי החיפוש, נדרש ידע רב, ניסיון ומומחיות כדי להפוך למאסטר או מומחה קידום אתרים.

זקוקים למומחה קידום אתרים בגוגל? לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

ללא מומחה קידום אתרים אתם עלולים להפסיד הכנסות לטובת המתחרים, וחבל.

בעידן שבו רשת האינטרנט הופכת לזירת המסחר הגדולה ביותר בעולם רבים מבעלי העסקים יודעים שהם חייבים להשקיע משאבים גם בקידום אתר החברה או העסק. יחד עם זאת, יש עדיין בעלי עסקים שטרם הפנימו את חשיבותו של מומחה קידום אתרים לחברה שלהם.

נכון, מומחה קידום אתרים הוא לא רואה החשבון של החברה. במקרה שלא יהיה לחברה רואה חשבון החברה עלולה להיקנס ובעליה אפילו יכולים למצוא עצמם בכלא, במידה ולא דיווחו על הכנסותיהם לרשויות המיסים. אם החברה או בית העסק לא ישכרו את שירותיו של מומחה קידום אתרים, בעלי העסק לא צפויים ללכת לכלא (למרבה המזל) אך הם בהחלט ישלמו על כך מחיר, המחיר הוא אובדן הכנסות, וחבל, כי הכנסות שלא מגיעות אליכם מגיעות מטבע הדברים – למתחרים.

אז איך בוחרים מומחה קידום אתרים?

יש היום לא מעט מקדמי אתרים שמגדירים עצמם מומחים אבל בפועל הם לא. מומחה קידום אתרים זה תואר שמקבלים, לא לוקחים. לכן, כדאי מאוד לבחון היטב מועמדים בבואכם לבחור מומחה קידום אתרים לחברה שלכם.

רכזנו עבורכם כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם בבחירת מומחה קידום אתרים:

  • מומחה קידום אתרים לעולם לא יבטיח לכם את המקום הראשון, מהסיבה הפשוטה – אין אף אדם בעולם, לא משנה כמה הוא מיומן במלאכת קידום אתרים, שיכול להבטיח מקום ראשון. מומחה קידום אתרים שהוא אמין ומקצועי יבטיח לכם 100% מאמץ והשקעה על מנת להביא את האתר שלכם למקומות הראשונים בדף התוצאות הראשון של גוגל, אך לעולם לא יבטיח לכם מקום ראשון ודאי. עולם הקידום הוא דינאמי ורווי תחרות וגוגל מעדכנת ומשנה את האלגוריתם שלה תדיר – כל אלו עלולים לגרום לתנודות במיקומים ורק מומחה קידום אתרים מקצועי ידע להתאים את עבודתו לשינויים שמתרחשים כל העת.
  • מומחה קידום אתרים יהיה אדם שלמד קידום אתרים במוסדות לימוד רשמיים או אדם שמאחוריו שנות ניסיון רבות בעבודת קידום אתרים הלכה למעשה.
  • מומחה קידום אתרים יוכל להראות לכם תוצאות וביצועים בזמן אמת. למומחה קידום אתרים אמתי יש כבר קהל לקוחות מרוצה ובעת הריאיון הוא ישמח להראות לכם את ההישגים שלו, כפי שהם משתקפים במנוע החיפוש של גוגל. הוא יספר לכם על הלקוחות שלו, על מילות המפתח שהוא מקדם עבורם והוא יוכיח לכם שלקוחותיו ממוצבים במקומות ראשונים בעמוד התוצאות הראשון של גוגל במילות מפתח מסוימות.

בעולם התחרותי שבו אנחנו חיים חשוב שיהיה לצדכם מומחה קידום אתרים שיעבוד עבורכם ויעשה הכול על מנת להפוך את האתר שלכם לנגיש יותר הן למנוע החיפוש גוגל והן ללקוחות פוטנציאליים

זקוקים למומחה קידום אתרים בגוגל? לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉