קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

אם אתם רוצים לקדם את אתרכם בגוגל, הגעתם למקום הנכון. אנחנו ב-Emarker קידום אתרים בעלי ניסיון של 10 שנים בתחומי קידום אתרים אורגני ופרסום בגוגל בארץ ובחו”ל.

בניתם אתר אינטרנט והשקעתם כסף וזמן בעיצוב ובתוכן. עכשיו צריך לחשוב על הדבר החשוב ביותר, כיצד להביא גולשים ולקוחות פוטנציאלים לאתר. הרי אתר מושקע ואיכותי כמה שיהיה אינו שווה הרבה אם גולשים לא נכנסים אליו או גרוע מזאת נכנסים לאתר המתחרה שמקבל שירותי קידום אתרים בגוגל. 

מה זה קידום אתרים אורגני בגוגל?

בעמוד התוצאות של גוגל יש שני חלקים: מרכז העמוד הכולל “תוצאות אורגניות”, והחלק העליון והתחתון של העמוד הכולל “מודעות ממומנות”. כדי להתקדם בתוצאות האורגניות בגוגל יש לבצע “אופטימיזציה למנועי חיפוש” המכונה גם “SEO” ובכך לשכנע את גוגל שהאתר שלנו הוא הכי רלוונטי למילות חיפוש מסויימות. קידום אתרים בגוגל הוא יעיל לטווח הארוך מאחר שכאשר הצלחנו כבר לשכנע את גוגל שאנו רלוונטיים, בדרך כלל אנו נישאר במקומות גבוהים בגוגל לטווח הארוך. כדי להתקדם במודעות הממומנות צריך לפתוח חשבון גוגל אדס ואח”כ לשלם לגוגל עבור כל קליק על המודעה שלנו.

מרבית האנשים מעדיפים להקליק על התוצאות האורגנית מאחר שהן בדרך כלל יותר אמינות ורציניות. כאשר אדם מקליק על התוצאות הממומנות לא פעם הוא מגיע לעמוד נחיתה מרגיז שמשכנע אותו להשאיר את פרטיו על מנת שנציג יחזור אליו. (עם זאת, כבודן של המודעות הממומנות במקומו מונח ובתחומים תחרותיים מומלץ מאוד להופיע בהן).

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לקידום אתרים אורגני ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

 

קידום אתרים בגוגל הוא הדרך המומלצת והעיקרית להבאת גולשים ותנועה לאתר האינטרנט שלכם. בממוצע 80% מכלל הכניסות לאתרים מתבצעות דרך מנועי חיפוש. קידום אתרים אורגני בגוגל הינו שיטת קידום אשר נתפסת כאמינה מאוד בעיני הלקוחות מכוון שאינה קשורה לשום פרסומות חיצוניות אלא “גוגל” החליט שהאתר איכותי ומעניין והמליץ על האתר לגולשים בהתאם למילות החיפוש.

קידום אתרים אורגני הוא סוג של פרסומת סמויה מכוון שבדרך כלל הגולש אשר מחפש מידע מסויים לא יודע כי בעצם התוצאות הראשונות בגוגל הן של האתרים שביצעו ”אופטימיזציה למנועי חיפוש”. הגולש לא יודע שמתרחשת “מלחמה” על המקומות הראשונים של מילת החיפוש שלו, וכמובן הוא נכנס רק לתוצאות שבעמוד ראשון בגוגל. פה אנחנו נכנסים לפעולה ומבטיחים לכם שלאורך זמן האתר שלכם יהיה ממוקם גבוה ויהיו לו מספר גבוה של כניסות של גולשים שגם יראו את אתרכם כאמין ולא כפרסומת (כידוע, הרבה אנשים כבר פיתחו אנטיגוניזם מול פרסומות).

שיווק אורגני הנו עמוד התווך של הפרסום באינטרנט ואנו רואים בו את הבסיס של כל פרסום עסק. קידום אתרים בגוגל אשר נעשה בצורה מקצועית ואיכותית על ידינו יוביל את העסק שלכם לגידול בהכנסות.

אז איך נבצע עבורכם את הקידום האורגני בגוגל בתכל’ס? על ידי 5 פעולות עיקריות:

* ניתוח האתר

בתחילת הפרוייקט אנו נתקין קודים של גוגל אנליטיקס + גוגל search console, ולאחר מכן לאורך כל הפרוייקט אנו ננתח את האתר, ננתח את השינויים החלים בו עקב הקידום, נבצע שיפורים באתר בעקבות המלצות הניתנות בתוכנות אלו ועוד.

* אופטימיזציה לתוכן

אנו נבצע מחקר מילים לבחירת המילים המתאימות ביותר לכל עמוד. לאחר מכן אנו נכניס את המילים הללו בתוך התוכן ובתוך תגי המטא של העמוד (תגי טייטל, דסקריפשן וקיוורדס). את השינויים בתוכן נבצע בעדינות ותוך שמירה על איכות כתיבה גבוהה ללא שגיאות ניסוח וכתיב.

* שיפורים טכנולוגיים להתאמת האתר למנועי חיפוש

אנו נכין מסמך ובו דרישות לשיפורים מהחברה שבנתה את האתר. סביר להניח כי החברה שבנתה את האתר תגבה כסף עבור ביצוע דרישות אלו. כדי לחסוך בהוצאות אנו ניתן רק את ההמלצות שהן בגדר חובה. בין ההמלצות שניתן: הטמעת קובץ sitemap.xml, שינוי בכותרת H, הטמעת תגי ALT בתמונות, יצירת footer בו ניתן להכניס קישורים חשובים, במקרה הצורך נבקש שינויים עיצוביים כגון הוספת תיבות צור קשר או מס’ טלפון באתר כדי להגדיל את כמות הפניות לאתר.

* בניית קישורים

בעיני מנועי חיפוש קישורים הם המלצות. ככל שיש ברחבי הרשת יותר קישורים לאתר מסויים, כך הוא יקודם יותר במנועי חיפוש.

אנו נבצע בניית קישורים פנימית בתוך האתר כדי לחזק עמודים מסויימים. בנוסף, אנו נבצע בניית קישורים חיצונית באתרים ברשת כגון פורומים, אינדקסים, אתרי מאמרים ועוד.

אפשרי לחשוב ביחד על שיטות יצירתיות נוספות לבניית קישורים כגון:

1. הפצת מאמרים או הודעות לעיתונות שנכתבו על ידיכם ובתוכם קישורים

2. שיתוף פעולה בנושא החלפת קישורים עם חברות אחרות. למשל, חברה אחת בתחומכם תכתוב מאמר ותפרסם אותו אצלכם באתר עם קישור אליה, ואתם תכתבו מאמר ותפרסמו אותו אצלה באתר עם קישור אליכם.

* תקשורת ודיווחים

לאורך הפרוייקט אנו נשלח דוחות במייל על התקדמות הפרוייקט, ואף נגיע לפגישות סטטוס מפעם לפעם.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לקידום אתרים אורגני ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

שאלות נפוצות:

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני זהו שם כולל לכלל הפעולות הנדרשות להשגת מיקום טבעי בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום אתרים אורגני מתייחס לאסטרטגיות מוכחות להעלאת דירוג האתר בגוגל, לרבות: אופטימיזציה, תוכן, מילות מפתח, קישורים ומטא תגס.

עד כמה קידום אתרים אורגני בגוגל חשוב?

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא חשוב לבעלי עסקים וחברות מאחר שגוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי בעולם. לקוחות נוהגים לחפש בגוגל מידע על חברות ומותגים ודרכו הם רוכשים שירותים ומוצרים. אתרים הממוקמים בראש תוצאות החיפוש נהנים מחשיפה גדולה יותר, מתנועה גדולה יותר, משטף של לידים ומהיקף מכירות גדול יותר, שכן אתרים המדורגים בראש שתוצאות החיפוש נתפסים כאמינים, מהימנים ויציבים יותר.

צרו עימנו קשר ✉