החלטתם לשווק ולפרסם את העסק שלכם בפייסבוק בצורה מקצועית? אם כן, הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ניהול דף פייסבוק ושירותי פרסום ממומן בפייסבוק (פרסום בצד עמודי הפייסבוק ופרסום פוסטים ממומנים).

הפייסבוק הנו כלי חשוב מאין כמוהו לפגוש את הלקוחות שלכם ואת הלקוחות הפוטנציאלים, ולכן בנוסף לשיווק בפייסבוק שאנחנו עושים בתוך העמוד העסקי שלנו ע”י תוכן, מבצעים ומאמרים, חשוב לפרסם את העמוד לקהל היעד אליו אנו פונים על מנת שנקבל כמות מתעניינים גבוהה. ואיך עושים זאת? על ידי פרסום בפייסבוק בתשלום בצד עמודי הפייסבוק ואף פרסום פוסטים ממומנים. במודעות אלו ניתן לפרסם עמודי פייסבוק וגם עסקים שאין להם עמוד פייסבוק.

תחום השיווק בפייסבוק נהנה ממספר כלים יחודיים שנותנים לנו את היכולות להגיע לרזולוציות מאוד גבוהות בפילוח והגעה לקהל היעד שלנו ע”י הגדרה נכונה מראש של הקהל שלנו כמו: מין, גיל, עמודים בהם אנו רוצים שהמודעה תופיע וכו’. יש מספר אפשרויות של פרסום בפייסבוק, הראשונה היא פרסום בצד העמוד והשנייה היא כפוסטים אשר מוצעים באמצע הדף. על הפוסטים המופיעים באמצע העמוד קל מאוד ללחוץ והם נראים פחות “פרסומיים”. כאשר מפרסמים מודעות אשר מופיעות בצד עמוד הפייסבוק חשוב להקפיד על נוסח נכון ו”מניע לפעולה” של מודעה, על מנת שכמה שיותר אנשים ילחצו על הפוסט. 

אנחנו ב-Emarker נפרסם אתכם בפייסבוק בצורה האיכותית ביותר על מנת להגדיל את הכנסותיכם.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לפרסום בפייסבוק או פרסום בגוגל:

התקשרו: 09-8326266 או 050-7197073

או כתבו לנו דרך עמוד צור קשר

צרו עימנו קשר ✉