החלטתם לשווק ולפרסם את העסק שלכם בפייסבוק בצורה מקצועית? אם כן, הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי פרסום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם.

הפייסבוק הנו כלי חשוב מאין כמוהו לפגוש את הלקוחות שלכם ואת הלקוחות הפוטנציאלים, ולכן בנוסף לשיווק בפייסבוק שאתם עושים בתוך העמוד העסקי שלנו ע”י תוכן, מבצעים ומאמרים, חשוב לפרסם את העמוד לקהל היעד אליו אנו פונים על מנת שנקבל כמות מתעניינים גבוהה. ואיך עושים זאת? על ידי פרסום ממומן בפייסבוק, הן ע”י קמפיינים גדולים המנוהלים באמצעות Business manager והן ע”י קידום פוסטים באופן ממומן. במודעות ממומנות אלו ניתן לפרסם אך ורק עסקים בעלי עמודי פייסבוק.

תחום השיווק בפייסבוק נהנה ממספר כלים יחודיים שנותנים לנו את היכולות להגיע לרזולוציות מאוד גבוהות בפילוח והגעה לקהל היעד שלנו ע”י הגדרה נכונה מראש של הקהל שלנו כמו: מין, גיל, תחומי עניין, עמודים בהם אנו רוצים שהמודעה תופיע וכו’. ישנן מספר אפשרויות של פרסום בפייסבוק, כגון פרסום בצד עמודי הפייסבוק ופרסום פוסטים המופיעים באמצע עמודי פייסבוק. על הפוסטים המופיעים באמצע העמוד קל מאוד ללחוץ והם נראים פחות “פרסומיים”. כאשר מפרסמים מודעות המופיעות בצד עמודי הפייסבוק חשוב להקפיד על נוסח נכון ו”מניע לפעולה” של מודעה, על מנת שכמה שיותר אנשים ילחצו על המודעה. 

אנו ב-Emarker נפרסם אתכם בפייסבוק ואינסטגרם בצורה האיכותית ביותר על מנת להגדיל את הכנסותיכם.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לפרסום בפייסבוק ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או התקשרו: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉