כיום, כשעיצוב האתרים כל הזמן מתפתח, בעלי אתרים רבים מחליטים לעבור לאתר חדש כל מס’ שנים. 

כאשר מבצעים העברת אתר לדומיין חדש, או שנשארים באותו הדומיין אך עוברים לאתר בעל עיצוב חדש נוצרת בעיה שרבים לא מודעים לה. נוצרת פגיעה במיקומי האתר בגוגל ומנועי החיפוש הנוספים. וזאת משום שעיצוב האתר משתנה, תוכן האתר משתנה וכתובת העמודים משתנות. במצב זה גוגל מגיע כהרגלו לבקר בעמוד שאותו הכיר ודירג גבוה ומגלה שהעמוד לא קיים כלל (שגיאה 404), או במקרה הטוב קיים אך השתנה לחלוטין. במקרה זה גוגל מחליט להוריד את העמוד במיקומים בתוצאות החיפוש מאחר שהוא כבר אינו יודע האם העמוד רלוונטי למילת החיפוש כפי שהיה בעבר.

כדי להימנע ממצב זה, כאשר מבצעים העברת אתר לדומיין חדש, או שנשארים באותו הדומיין אך עוברים לאתר בעל עיצוב חדש, יש לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים שתלווה את התהליך ותבצע מה שנקרא: מייגריישן בטוח, העברת אתר בטוחה לאתר החדש.

כאן אנו נכנסים לתמונה. במהלך פרוייקט העברת אתר בטוחה, אנו מבצעים בין היתר את הפעולות הבאות:

* מחקר מילות מפתח

* בדיקת המיקומים כיום במילות המפתח החשובות

* מיפוי כל העמודים באתר הישן, מיפוי כל העמודים באתר החדש והחלטה על הפניות 301 (redirect 301) מכל עמוד ישן אל עמוד חדש הכי מתאים.

* התאמת מבנה האתר החדש למנועי חיפוש

* התאמת תוכן האתר החדש למנועי חיפוש

* לימוד כותב התוכן בחברה כיצד לכתוב בעתיד תוכן המותאם למנועי חיפוש ולקידום בגוגל

אנו מומחים בתחום העברת אתר לדומיין חדש או לעיצוב חדש ואנו נשמח ללוות אתכם בתהליך כדי למנוע נפילה במיקומים במנועי החיפוש וגם כדי לשפר את האתר החדש ואת התאמתו למנועי חיפוש.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר להעברת אתר ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

 

אולי יעניין אתכם גם:  קידום אתרים אורגני, פרסום בגוגל.

צרו עימנו קשר ✉