שיווק אורגני

שיווק אורגני הוא כלי יעיל במיוחד להרחבת המודעות לחברה ולמותגיה, להעצמת כמות התנועה לאתרי אינטרנט ולפיתוח מערכת יחסים ארוכה עם הלקוחות. אז אם אתם מחפשים אפיק שיווקי משתלם ואפקטיבי, נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירותי שיווק אורגני.

אנו בסוכנות קידום האתרים אימרקר מספקים שירותי שיווק אורגני כבר משנת 2007, ותופרים אסטרטגיית שיווק אורגני המותאמת למידות הייחודיות והאישיות של כל לקוחה ולקוח.

שיווק אורגני

שלא כמו בשיווק ממומן, הנסמך במידה רבה על השקעה כספית גדולה בפרסום, כאשר אנו באימרקר בונים אסטרטגיית שיווק אורגני ללקוחותינו, אנו מתמקדים בתוכן רלוונטי, מעניין ובעל ערך, בהגדלת המרות ויצירת לידים איכותיים, באופטימיזציה מקצועית למנועי חיפוש כגון גוגל, בבניית קשרים אותנטיים ובשיפור התקשורת עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים חדשים.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיווק אורגני או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

אימרקר מעניקה שירותי שיווק אורגני מקצועיים עם תוצאות הנשמרות לטווח הארוך

כאשר בוחרים בשירותי שיווק אורגני מבית אימרקר נהנים מכמה יתרונות מרכזיים:

• שיווק אורגני טבעי – להיות שם, בדיוק בזמן!

במקום להטריד לקוחות פוטנציאליים עם פרסומות פולשניות כפי שקורה בשיווק ממומן, אנו באימרקר מציעים שיווק אורגני טבעי ומבססים על העבודה שלנו על מתן ערך ממשי ללקוחות, טיפוחם והשגת אמונם. המטרה שניצבת לנגד עיינינו היא לדאוג שהאתר שלכם יהיה שם, בדיוק בזמן שהלקוחות מחפשים שירותים או מוצרים כשלכם וליצור באזזז ועניין.

• שיווק אורגני עם תוכן משכנע, נוגע וקולע

בלב ליבו של שיווק אורגני נמצא תוכן נוגע, רלוונטי, מעניין ומשכנע, וזה בדיוק מה שאנו שאימרקר עושים. לצורך שיווק אורגני של קהל לקוחותינו אנו משקיעים בתוכן איכותי, מעניין ועקבי על מנת למצב את החברה או העסק שלכם כמובילים בתחומם. אנו מאמינים כי שילוב תוכן מושקע המשולב במאמצי השיווק האורגני הוא המפתח למשיכת לקוחות ושימורם לאורך זמן.

• שיווק אורגני בשילוב אופטימיזציה למנועי חיפוש

בעת שיווק אורגני אנו באימרקר משלבים אופטימיזציה למנועי חיפוש על מנת להגדיל את הסיכוי להיות ראשון בגוגל. אנו עורכים מחקר מילות מפתח מקיף על מנת לבחון מה הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים בגוגל, משפרים את חווית המשתמשים ומבצעים עוד פעולות שלל פעולות קידום אתרים אורגני באתר ומחוצה לו כדי לקדם את האתר שלכם ולסייע לו להתברג בראש תוצאות החיפוש של גוגל.

• שיווק אורגני בונה אמון

לאור התחרות הגדולה במרחב הדיגיטלי ולנוכח העובדה שהגולשים של היום הם חכמים יותר, ספקנים יותר ומתוחכמים יותר, אנו באימרקר משקיעים חלק גדול ממשאבי השיווק האורגני לבניית שקיפות, אותנטיות, סמכות, אמינות ומהימנות. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בשיווק אורגני לימד אותנו כי לקוחות נמשכים למותגים אמינים, כנים ומהימנים וכי ערכים אלו מניחים את התשתית גם ליצירת לקוחות נאמנים.

• שיווק אורגני עם תוצאות לטווח ארוך

בניגוד לפרסום או שיווק ממומן בהם התוצאות מגיעות כל עוד משלמים על מודעות וקמפיינים, שיווק אורגני עם סוכנות קידום האתרים אימרקר מבטיח תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. אמנם את התוצאות והביצועים של שיווק אורגני לא רואים באופן מיידי כפי שקורה עם שיווק ממומן, אך התוצאות של שיווק אורגני נשמרות לאורך הרבה מאוד זמן.

>>קראו חלק מהמלצות שקיבלנו מלקוחותינו במהלך השנים על שירותי שיווק אורגני שהענקנו להם:

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על שירותי שיווק אורגני אימרקר

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על שירותי שיווק אורגני אימרקר

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

שירותי שיווק אורגני אימרקר

להגדלה, יש להקליק על ההמלצה

המלצה על שירותי שיווק אורגני אימרקר

>>לצפייה בהמלצות נוספות, לחצו: כאן

לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיווק אורגני או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

מה זה שיווק אורגני? ואילו יתרונות שיווק אורגני עבור העסק שלכם?

התשובה לשאלה מה זה שיווק אורגני היא ששיווק אורגני זוהי למעשה אסטרטגיית שיווק המתמקדת באפיקי פרסום שאינם כרוכים בתשלום, כפי שקורה עם שיווק ממומן. שיווק אורגני כולל בניית קשרים עם לקוחות וחשיפת בית העסק דרך שיווק תוכן באתרי אינטרנט, בלוגים ודפי נחיתה ובאופטימיזצית האתר, כך שיתאים למנועי החיפוש ויאפשר לאתר האינטרנט להתברג בראש תוצאות החיפוש. מטרת העל של שיווק אורגני היא להעצים את הנוכחות הטבעית של בית העסק ברשת, להגדיל את היקף המכירות ולבנות אמון בין מותגים לבין לקוחות לאורך זמן.

עכשיו שהסברנו מה זה שיווק אורגני, אפשר להתפנות ולהבין אילו יתרונות מעניק שיווק אורגני לבעלי עסקים, כמוכם וגם מהו ההבדל בין שיווק אורגני לבין שיווק ממומן.

מהם יתרונותיו של שיווק אורגני? וכיצד הוא נבדל משיווק ממומן?

  • שיווק אורגני חסכוני יותר משיווק ממומן – להוציא את העלות עבור שירותי שיווק אורגני לחברה או לסוכנות המתמחה בכך, שיווק אורגני הוא הרבה יותר חסכוני משיווק ממומן, מאחר שהוא אינו מבוסס על פרסום הכרוך בתשלום.
  • שיווק אורגני הוא בר-קיימא – התוצאות של שיווק אורגני נשמרות לאורך זמן, כך שגם אם מקטינים את ההשקעה בשירותי שיווקי אורגני ניתן עדיין ליהנות מהתוצאות. בניגוד לכך, שיווק ממומן מניב תוצאות כל עוד משלמים ומספק תוצאות לטווח קצר.
  • שיווק אורגני הוא בר-מדידה – ניתן למדוד את הביצועים של שיווק אורגני. אפשר למדוד המרות, לידים, את שיעור הזמן שהלקוחות נמצאים בנכסים הדיגיטליים, ניתן למדוד לקוחות חוזרים ונאמנים, ובאמצעות ניתוח מדדים אלו אפשר לשפר כל הזמן את הביצועים, גם בזמן אמת.
  • שיווק אורגני מקל על הלקוחות למצוא את בית העסק שלכם ברשת – בעזרת אופטימיזציה ושיפור הדרוג במנוע החיפוש, ניתן להגביר חשיפה לבית העסק ולהקל על לקוחות למצוא את העסק שלכם ברשת.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיווק אורגני או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉