מאמרים בנושאי פרסום בגוגל וקידום אתרים אורגני

הבלוג

להמשך קריאה גוללו למטה ↓

שיווק אורגני

שיווק אורגני הוא כלי יעיל במיוחד להרחבת המודעות לחברה ולמותגיה, להעצמת כמות התנועה לאתרי אינטרנט ולפיתוח מערכת יחסים ארוכה עם הלקוחות. אז אם אתם מחפשים אפיק שיווקי משתלם ואפקטיבי, נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירותי שיווק אורגני.

אנו בסוכנות קידום האתרים אימרקר מספקים שירותי שיווק אורגני כבר משנת 2007, ותופרים אסטרטגיית שיווק אורגני המותאמת למידות הייחודיות והאישיות של כל לקוחה ולקוח.

שיווק אורגני

שלא כמו בשיווק ממומן, הנסמך במידה רבה על השקעה כספית גדולה בפרסום, כאשר אנו באימרקר בונים אסטרטגיית שיווק אורגני ללקוחותינו, אנו מתמקדים בתוכן רלוונטי, מעניין ובעל ערך, בהגדלת המרות ויצירת לידים איכותיים, באופטימיזציה מקצועית למנועי חיפוש כגון גוגל, בבניית קשרים אותנטיים ובשיפור התקשורת עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים חדשים.

לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיווק אורגני או ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר:

שלחו אלינו הודעה

או להתקשר: 09-8326266 או 050-7197073

Read more

להיות ראשון בגוגל

אנו בסוכנות אימרקר מציעים שירותי קידום אתרים מקצועיים. ברשותנו ידע, כלים וניסיון המניחים את התשתית הנחוצה על מנת להיות ראשון בגוגל ונשמח לסייע גם לכם. ההכרות הקרובה שלנו עם האופן שבו האלגוריתם של גוגל פועל מאפשרת למשוך תנועה איכותית, להגביר את המודעות למותג שלכם, להגדיל את כמות הלידים ולהעדיף את המותג שלכם על פני זה של המתחרים.

להיות ראשון בגוגל

Read more

קידום אתרים לרופאים

יש לנו באימרקר ניסיון רב שנים בקידום אתרים לרופאים, ובעידן שבו למעלה מכ-80 אחוז מהמטופלות והמטופלים מחפשים מידע רפואי באינטרנט בטרם הם פונים לקבלת טיפול רפואי, אנו מחויבים לרתום את הניסיון שצברנו כדי שיהיו לשירותים הרפואיים שלכם חשיפה גדולה בגוגל ונוכחות דיגיטלית חזקה במנועי החיפוש, הן ברמה הארצית והן ברמה המקומית. Read more

 מה זה שיווק שותפים?

מה זה שיווק שותפים? כיצד מתוגמל מי שמצטרף לתכנית שיווק שותפים? ומהם התנאים שצריכים להתקיים על מנת שתכנית שיווק שותפים תצליח. התשובות במאמר שלפניכם

Read more

מקדם אתרים – להיות שם, בדיוק במקום שהלקוחות מחפשים אתכם

מקדם אתרים הוא מומחה שכל חברה, עסק, מוסד או ארגון צריכים לצרף למערך השיווק שלהם. במיוחד לנוכח העובדה שנראות דיגיטלית היא הכרחית היום. אין די באתר יפה ומעוצב, גם זה לא מספיק לכתוב תוכן יפה ורהוט לאתר או לשבץ סרטונים מרהיבים ולפתוח בלוג. כדי שיראו את ההשקעה ויגיעו לאתר צריך מקדם אתרים מומחה שידע לקחת את האתר ולהביא אותו לראש תוצאות החיפוש בגוגל, במילות מפתח רלוונטיות.

Read more

קידום ממומן בגוגל או קידום אורגני? זאת השאלה!

קידום ממומן בגוגל או קידום אורגני זו שאלה שבעלי עסקים מרבים לשאול אותה ונראה שהגיע הזמן לענות עליה. העניין הוא שאין תשובה אבסולוטית אחת שתתאים לכל אחד ואחת. צריך להבין היטב את ההבדלים בין שני סוגי הקידום, לראות באילו מצבים כל אחד מהם יעיל יותר, ורק אז להחליט באיזו אפשרות לבחור  – קידום ממומן או אורגני? או אולי אפילו שניהם?

Read more

שיווק באינטרנט: עסקים מפנים יותר תקציבים לאפיקי שיווק באינטרנט

בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה הולכת וגדלה; יותר ויותר חברות ועסקים מוותרים על ערוצי הפרסום באמצעי התקשורת המסורתיים דוגמת הטלוויזיה, העיתונות הכתובה והרדיו, ותחת זאת מפנים את מרבית משאבי ותקציבי הפרסום לאפיקי שיווק באינטרנט כגון פרסום ממומן בגוגל, קידום אורגני בגוגל, פרסום ביו-טיוב ופרסום ברשתות חברתיות.

Read more

מי הוא מומחה קידום אתרים בגוגל?

לפני שנפרט מי הוא מומחה קידום אתרים ומדוע הוא כל כך חיוני להצלחת החברה, העסק או הארגון, בואו נביט לרגע על הנתונים המדהימים הבאים:

  • תוצאת החיפוש הראשונה במנוע החיפוש של גוגל מקבלת 45% מכלל הקליקים.
  • שלושת התוצאות הראשונות בעמוד הראשון של גוגל מקבלות 60% מכלל הקליקים.
  • כול התוצאות בעמוד הראשון של גוגל מקבלות 89% מכלל הקליקים.

Read more

מה זה SEO קידום אתרים?

SEO הוא קיצור של הביטוי הלועזי Search Engine Optimization, ובעברית: אופטימיזציה למנועי חיפוש. SEO הוא סך הפעולות שמקדמי אתרים מבצעים כדי לקדם אתרי אינטרנט, לכן בכתבה הבאה נתייחס ל – SEO וקידום אתרים כמקשה אחת ונקרא להם – SEO קידום אתרים.

Read more

הקשר בין עדכון גוגל “פרד” ובניית קישורים

עדכון גוגל תמיד יוצר תכונה בקרב בעלי ומקדמי אתרים ועל אף שבדרך החברה מודיעה על עדכון גוגל צפוי, על עדכון גוגל המכונה “פרד” לא יצאו פרסומים מסודרים ואנחנו נאלצים להתבסס רמיזות עמומות. ההבנה כי גוגל עדכנה את האלגוריתם שלה הגיעה עקב תנודות במיקומים של אתרים בתוצאות החיפוש ונראה שעדכון זה התרכז באסטרטגיית בניית קישורים. המידע שיש לנו נכון להיום על עדכון גוגל “פרד” מגיע מהודעות שפורסמו באתר: Webmasterworld.com.

Read more

צרו עימנו קשר ✉