פרסום בגוגל

פרסום בגוגל מעלה משמעותית את כמות הכניסות לאתר

אם ברצונכם לפרסם את העסק שלכם בגוגל, ברוכים הבאים, הגעתם למקום הנכון. אנו ב-Emarker מציעים את כל שיטות הפרסום בגוגל שממוקדות להשגת לידים ומכירות עבור לקוחותינו בארץ ובחו”ל. 

מהן שיטות הפרסום העיקריות בגוגל?

בעמוד התוצאות של גוגל יש שני חלקים: מרכז העמוד הכולל “תוצאות אורגניות”, והחלק העליון והתחתון של העמוד הכולל “מודעות ממומנות”. 

כדי להתקדם בתוצאות האורגניות בגוגל יש לבצע קידום אורגני (המכונה גם “אופטימיזציה למנועי חיפוש” ו-“SEO”) ובכך לשכנע את גוגל שהאתר שלנו הוא הכי רלוונטי למילות חיפוש מסוימות. קידום אתרים אורגני יעיל לטווח הארוך מאחר שכאשר הצלחנו כבר לשכנע את גוגל שאנו רלוונטיים, בדרך כלל אנו נישאר במקומות גבוהים בגוגל לטווח הארוך.

כדי להתקדם במודעות הממומנות יש לבצע קידום ממומן הכולל פתיחת חשבון במערכת גוגל אדס (Google Ads) עבור העסק, הגדרת הקמפיינים היטב, ניסוח מודעות מוקפד, בחירת מילות מפתח ועוד, ולאחר מכן יש לשלם לגוגל עבור כל קליק על המודעות שלנו.

למידע נרחב אודות שירותי הקידום האורגני שלנו לחצו כאן

למידע אודות שירותי הפרסום בגוגל אדס המשיכו לקרוא:

שאלה: אתם אוהבים כסף? גם גוגל אוהבים ולכן הם פיתחו את גוגל אדס, מערכת פרסום באינטרנט שמאפשרת לפרסם מודעות בתוצאות החיפוש של גוגל (למעלה ולמטה), ואף לפרסם ברשת גוגל – רשת אתרים ואפליקציות שמציגים בתוכם פרסומות של גוגל.

וכך קרה שמה שהתחיל כמנוע חיפוש אמין שנותן את התוצאות הרלוונטיות ביותר למילת החיפוש שהגולש הקיש, הופך להיות גם במה פרסומית. כיום גוגל נותנת יותר ויותר מקום למודעות הממומנות בעמוד החיפוש, בראש העמוד ובתחתית, ומי שמשלם יכול להיות “ראשון בגוגל”.

מערכת הפרסום גוגל אדס היא מקור הכנסה עצום בשביל גוגל ולכן החברה כל הזמן משפרת את המערכת ומאפשרת למפרסמים שליטה טובה יותר על המודעות שלהם וכן ניתוח מדוייק ומעולה של הקמפיינים.

אנו ב-Emarker בעלי ניסיון רב בניהול פרסום בגוגל אדס, בהשגת מחיר נמוך לקליק ובהשגת קהל ממוקד ולידים איכותיים.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לפרסום בגוגל ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או התקשרו: 09-8326266 או 050-7197073

 

במהלך ניהול קמפיין פרסום בגוגל אדס אנו מקפידים על הנושאים הבאים:

* ניסוח המודעות עבור הפרסום בגוגל

בפרסום בגוגל, לתוכן המודעה יש משקל רב מכיוון שלאחר שיקראו אותה יחליטו הגולשים האם להקליק עליה או לדלג הלאה. על המודעה להיות מנוסחת בבירור ובעלת אורינטציה שיווקית על פי כל כללי הפרסום באינטרנט. המודעה צריכה “להניע לפעולה” וכמובן לפנות לקהל היעד המדוייק שאליו אנחנו רוצים להגיע. כמו כן, המודעה צריכה לכלול את מילות המפתח הרלוונטיות.

* מילות מפתח לפרסום בגוגל

לפני כל פרסום בגוגל אדס חשוב לבצע סקר וניתוח מעמיק של מילות מפתח. סקר זה ומילות מפתח נכונות יובילו להופעת המודעה בצורה המדוייקת ביותר לחיפוש של הגולש ויגדילו את הרלוונטיות של המודעה עבורו.

* דף הנחיתה עבור הפרסום בגוגל

לאחר שהגולש הקליק על המודעה שלנו עלינו לוודא כי “דף הנחיתה” אליו הוא מופנה רלוונטי למטרת העסק. בפרסום בגוגל ניתן להשתמש בדף נחיתה בודד עם פרטי יצירת קשר, או ניתן להשתמש באתר האינטרנט הכללי של החברה. עלינו לבנות את האתר או דף הנחיתה בצורה שהגולש לא “ילך לאיבוד” וירגיש שהוא מוצא את מבוקשו בצורה מהירה או ממלא את פרטיו בקלות, חבל לאבד גולשים שהגיעו עד לנקודה זו.

* ניתוח ובקרת הפרסום בגוגל

אנו מטמיעים מערכות ניתוח ואופטימיזציה במודעות ובעמודי הנחיתה כדי לנתח בצורה המתקדמת ביותר את תוצאות הפרסום בגוגל ולשפרן כל הזמן.

* תקשורת עם הלקוח

אנו כל הזמן מקבלים פידבק מהלקוח על כמות הלידים האיכותיים שהגיעו וכו’, ומשנים את קמפיין הפרסום בגוגל בהתאם.

בדרך כלל אנו ממליצים לשלב קמפיין פרסום בגוגל אדס ביחד עם קידום אורגני, וכך ניתן להנות משלושה סוגי פרסום באינטרנט: פרסום במודעות הממומנות בתוך גוגל, פרסום באתרים ואפליקציות שמציגים מודעות גוגל, ופרסום בתוצאות האורגניות שבמרכז עמוד גוגל.

בעת ניהול פרוייקט קידום אורגני וגם פרסום בגוגל אדס אנו מבצעים סינכרוניזציה בין שני הפרוייקטים המתבטאת ב:

תקציב – בתחילת העבודה, כאשר עדיין לא רואים פירות מעבודת הקידום האורגני, אנו מסתמכים יותר על הקידום הממומן. לאחר שהקידום האורגני מתחיל להניב יותר לידים, נקטין את התקציב של הפרסום בגוגל אדס.

מילות מפתח – לאחר כחודשיים שלושה בתוך הפרוייקט נעביר ונשנה מילות מפתח בין הקמפיין בגוגל אדס לקמפיין האורגני. לדוגמה, ביטויים שבהם נתקדם היטב בתוצאות האורגניות בגוגל נוכל להוריד מהקמפיין הממומן, וההפך.

אנחנו ב-Emarker מבטיחים לכם את הפרסום בגוגל אדס האיכותי והמקצועי ביותר שיוביל לגידול ישיר בהכנסותיכם.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לפרסום בגוגל ללא כל התחייבות מצדכם:

שלחו אלינו הודעה

או התקשרו: 09-8326266 או 050-7197073

צרו עימנו קשר ✉